Emilia – ośrodek wypoczynkowy

Ośrodek wypoczynkowy EMILIA w Pobierowie to nowo wybudowany obiekt oferujący komfortowe noclegi nad morzem, bardzo malowniczo położony pośród wysokich drzew sosnowego lasu, niespełna 200 m od szerokiej, piaszczystej plaży w Pobierowie niedaleko centrum tego rozległego i pięknego kurortu nadmorskiego.

Pensjonat_EmiliaCały teren obiektu wypoczynkowego jest ogrodzony i stale dozorowany przy użyciu kamer video. Wewnątrz znajduje się przestronny parking dla wszystkich samochodów gości zakwaterowanych w ośrodku zieleniec i miejsce na grilla.

Pensjonat EMILIA oferuje przestronne i bardzo komfortowe pokoje 2 i 3 osobowe z dobrze wyposażonymi łazienkami i TV, a także dwupokojowe apartamenty mogące przyjąć do 4 osób. W każdym z apartamentów dostępny jest internet bezprzewodowy bezpłatny. Inne udogodnienia to lodówka i kuchnia.

Sprawdź wolne terminy TUTAJ

Na parterze pensjonatu działa przytulna restauracja w której można wykupić pełne wyżywienie na cały pobyt wczasowy.

Co czwartek dla gości pensjonatu organizowane są liczne atrakcje takie jak tańce przy muzyce na żywo, poczęstunki, konkursy, a wszystko to w tradycyjnej dla tego obiektu inicjatywie pod kryptonimem „Wesołe Czwartki”.

Zobacz opinie klientów i galerie zdjęć pensjonatu Emilia TUTAJ

Właściciele pensjonatu EMILIA organizują poranne spacery Nordic Walking, tuz przed śniadaniem na plażę i z powrotem.

Zobacz pełną ofertę: www.emilia.pobierowo.info.pl